marina

Nečekané setkání a nádherné přátelství

V životě se někdy stávají nečekané věci, které nám přinášejí nová přátelství a zážitky. Tento příběh je o tom, jak jsem se díky skvělému kamarádovi Milanu Janochovi a jedné sympatické dívce Marině Pechové dostal k netradiční reklamě pro moji firmu ČisTech.

 

Přátelství v čase krize

Během pandemie COVID-19 jsme se s mojí firmou ČisTech snažili pomoci občanům, jak jen to šlo. Nabízeli jsme dezinfekční prostředky INPOSAN a další hygienické potřeby, abychom alespoň trochu přispěli k bezpečí a zdraví lidí. V této době se ukázala pravá podstata přátelství a pomoci. Můj kamarád Milan Janoch, talentovaný fotograf s vášní pro přírodu, města a krásné ženy, se rozhodl podpořit moji firmu tím, že vyfotografuje dívku, která by se stala tváří firmy.

 

Fotograf s vizí

Milan má fantastickou představivost a smysl pro detail. Jeho fotografie měst jako třeba kalendář Prahy a Plzně nebo úchvatné snímky Přeštického kostela jsou opravdu dechberoucí. A právě díky jeho kreativitě vznikl nápad na reklamu na automobil s našimi produkty. Jediné, co chybělo, byla sympatická dívka, která by přitáhla pozornost.

 

Hledání pravé krásy

Hledání vhodné modelky bylo náročné. Milan našel několik kandidátek, ale žádná z nich nechtěla být "vylepená" na automobilu. Už to vypadalo, že se naše představa nesplní, když nám náhoda přivedla do cesty Marinu Pechovou. Marina, s krásným úsměvem a přirozeným šarmem, byla přesně tím, co jsme hledali.

 

Fotografie, které září

Když Milan začal fotografovat Marinu, bylo mi jasné, že máme před sebou něco výjimečného. Každá fotografie byla nádherná a výběr těch nejlepších byl opravdu těžký úkol. Nakonec jsme se rozhodli pro dva snímky, které dokonale reprezentovaly moji firmu ČisTech a značku Inposan. A tak se reklama na automobil stala skutečností.

 

Nečekaný úspěch

Jsem nadšený, že se Marina rozhodla přihlásit do soutěže MISS a probojovala se do semifinále. Držím jí palce a věřím, že má šanci dosáhnout až na nejvyšší příčku. Její úspěch je pro mě osobně velkým potěšením.

 

Děkuji

Chtěl bych poděkovat Milanovi za jeho nezištnou pomoc a Marině za její ochotu a skvělou spolupráci. Oba se stali součástí úžasného příběhu, který nás všechny obohatil.

Děkuji za podporu a přátelství, které mi přineslo nové příležitosti a nečekané zážitky.

 

Radek Kubeš

ČisTech