Omino Bianco Smacchiatore a Secco Express, suchý odstraňovač skvrn z tkanin ve spreji 125 ml

Kód: PULITO1580
149 Kč / ks 123,14 Kč bez DPH
Skladem (24 ks)
Možnosti doručení

SUCHÝ ODSTRAŇOVAČ SKVRN Z TKANIN VE SPREJI 125 ML

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 3000,- Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

POPIS PRODUKTU OMINO BIANCO SMACCHIATORE A SECCO EXPRESS, SUCHÝ ODSTRAŇOVAČ SKVRN Z TKANIN VE SPREJI 125 ML

První pomoc při znečištění oděvů. Omino Bianco Smacchiatore a Secco Express suchý odstraňovač skvrn ve spreji je ideální pomocník k odstraňování čerstvých skvrn, pokud se nacházíte mimo domov a potřebujete je rychle vyčistit (restaurace, kino, party, kancelář apod.). Lze jej použít také na textilie, které se nedají snadno prát (pohovky, křesla, autosedačky, kabáty aj.). Jednoduchým gestem odstraňuje skvrny jako je mastnota, olivový a rostlinný olej, motorový olej, dehet, omáčka, pesto, máslo, arašídové máslo, margarin, ale také make-up a ovocné šťávy, nezanechává fleky, nepoškozuje barvu textilií. Bude-li přípravek aplikován na ještě čerstvou skvrnu, zvýší se jeho účinnost. Dovoz Itálie.

DETAIL

Omino Bianco Smacchiatore a Secco Express
 
* rychlý suchý odstraňovač skvrn ve spreji
* odstraňuje čerstvé i zaschlé mastné skvrny jako je: olivový a rostlinný olej, motorový olej, dehet, omáčka, pesto, máslo, arašídové máslo, margarin, make-up a ovocné šťávy
* nezanechává šmouhy a fleky
* ideální první pomoc mimo domov
* lze použít na těžko pratelné textilie (pohovky, autosedačky)
 

Návod Použití:

1. otřete a vysušte skvrnu.

2. před použitím důkladně protřepejte.

3. přípravek aplikujte krátkými střiky přímo na skvrnu ze vzdálenosti alespoň 20 cm.

4. nechejte působit 15 minut, dokud se nevytvoří bílý suchý prášek a skvrna zcela nevyschne.

5. energickými pohyby odstraňte prášek kartáčem na textil. Dávejte pozor, aby nedošlo kartáčkem k poškození textilie. U barevných či delikátních oděvů vyzkoušejte reakci na méně viditelném místě.

6. v případě potřeby proces opakujte.


Nepoužívejte na: kožešinu, kašmír, vlnu, koberce, jelenice, pogumované oděvy a kůži.
 
 
VAROVÁNÍ, NEBEZPEČÍ (DRÁŽDIVÉ LÁTKY, HOŘLAVÉ LÁTKY):
Vysoce hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem, při přehřátí může explodovat. Toxický pro vodní organismy při dlouhodobém používání Může vyvolat silné kožní alergické reakce. Vyvolává oční podráždění. Může způsobit únavu či závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si pročtěte pozorně návod k použití. Uchovávejte mimo zdroje tepla, vyhřívaných povrchů a v dostatečné vzdálenosti od ohně, krbu apod. Nevystavujte přímému slunci a nepřekračujte teplotu 50°C/122°F. Při manipulaci s produktem nekuřte. Nevhazujte do přímého ohně ani v případě, že je lahev prázdná. Nevdechujte prášek/dým/aerosol/výpary. Používejte pouze v dobře větraných místnostech. V případě podráždění očí vyplachujte tekoucí vodou po dobu několika minut, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokračujte ve vyplachování dle potřeby. Bude-li nutná konzultace s lékařem mějte obal výrobku či etiketu k dispozici. V případě kontaktu s pokožkou omyjte postižené místo mýdlem a vodou. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky na sklo, nábytek, čalounění
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Omino Bianco je známá italská značka, která se specializuje na výrobu a prodej produktů pro praní a péči o prádlo. Jejich produkty zahrnují prášky na praní, aviváže, prostředky na odstranění skvrn a další produkty, které pomáhají udržet prádlo čisté a voňavé. Omino Bianco je dobře známým výrobcem v oblasti péče o prádlo a je dostupný v mnoha zemích.